Форум провідних міжнародних фінансових установ

Читати більше →
Logo Кириченко Тарас Олексійович
Logo Лавренчук Володимир Миколайович 
Logo Наумов Сергій Володимирович
Logo Бернд Вурт
Logo Тихонов Ігор Юрійович
Logo Саіда Джарболова
Logo Пономаренко Віктор Вікторович
Logo Жан-Поль Пьотровскі
Logo Іван Світек
Logo Філіп Дюмель
Logo Крістіан Андерссон
Logo Олександр МакУортер
Logo Богдан Іванюк
Кириченко Тарас Олексійович
Кириченко Тарас Олексійович Правекс Банк, Голова Правління. Голова Форуму
Лавренчук Володимир Миколайович 
Лавренчук Володимир Миколайович  Райффайзен Банк Аваль, Голова Правління

Створення Форуму було спричинено необхідністю структурних трансформацій у фінансовому секторі. Наразі є значні досягнення на українському фінансовому ринку в формуванні стандартів юридичного середовища, запровадженні сучасних регламентів управління та нагляду, проте ще багато справ попереду. Вірю, що узагальнений досвід міжнародних банків буде корисний на цьому шляху.

 

 

Наумов Сергій Володимирович
Наумов Сергій Володимирович Піреус Банк МКБ, Голова Правління

Зручний і ефективний майданчик для розгляду нагальних питань банківського співтовариства. В рамках регулярних засідань банкіри мають унікальну можливість зустрічей і обговорень з першими особами державних, урядових органів, а також представниками поважних міжнародних організацій. Все це дозволяє реформувати фінансовий сектор України, робити його більш прозорим та професійним для економічного розвитку нашої держави.

Бернд Вурт
Бернд Вурт Дойче Банк ДБУ, Голова Правління

Форум - унікальна платформа за своїм охопленням, а також здатністю встановлювати сталий діалог з українським урядом та представниками влади. Завдяки найвищому ступеню довіри та авторитету, Форум надає простір для ефективної співпраці між його членами, регулятором, а також керівними органами для перетворення України у взірець для наслідування з точки зору фінансової індустрії на ринках, що розвиваються. Це важливе надбання, яке в перспективі має призвести до покращення економічного клімату, а також збільшення рівня привабливості України серед міжнародних інвесторів.

Тихонов Ігор Юрійович
Тихонов Ігор Юрійович Кредитвест Банк, Голова правління

Форум є ключовою платформою для побудови ефективних відносин з урядом з метою реалізації найважливіших ініціатив. Поєднуючи експертів з міжнародних банків, Форум здійснює значний внесок у розвиток економіки та формування позитивних змін у бізнес-середовищі.

Саіда Джарболова
Саіда Джарболова ІНГ Банк Україна, Голова правління

Плідне співробітництво та участь ІНГ Банк Україна у різних заходах Форуму зміцнює наші взаємозв’язки, а також допомагає у досягненні цілі ІНГ Банк Україна – розширювати людські можливості, щоб бути на крок попереду у житті та бізнесі.

Пономаренко Віктор Вікторович
Пономаренко Віктор Вікторович ПроКредит Банк, Голова Правління

 

 

Жан-Поль Пьотровскі
Жан-Поль Пьотровскі Креді Агріколь Банк, Голова Правління

Ми вважаємо діяльність асоціації динамічною та ефективною. Переконаний, що наша співпраця буде плідною та створить реальну цінність для розвитку економіки України.

Іван Світек
Іван Світек Альфа-Банк, Генеральний менеджер Ради Банківської групи

Ефективний діалог між фінансовими установами та владою - важлива передумова для подальшого розвитку економіки України та її фінансового сектору зокрема. Альфа-Банк Україна, який наразі проходить шлях до створення найбільшого приватного банку в Україні після об’єднання двох фінансових структур - Альфа-Банку та Укрсоцбанку, безумовно, зацікавлений у такому діалозі та приєднався до Форуму, цілком поділяючи мету і цінності спільноти. 

Філіп Дюмель
Філіп Дюмель UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Голова Правління

UKRSIBBANK BNP Paribas Group із задоволенням бере участь та сприяє ініціативам Форуму, які демонструють свій позитивний вплив, корисність та відчутну підтримку розвитку банківської діяльності в Україні. У цьому важливому секторі економіки іноземні банки, безумовно, відіграють ключову роль. Міжнародні банки дійсно здатні співпрацювати в дружній атмосфері, повністю дотримуючись норм.

Крістіан Андерссон
Крістіан Андерссон СЕБ Корпоративний Банк, Голова Правління
Олександр МакУортер
Олександр МакУортер Сітібанк, Голова Правління
Богдан Іванюк
Богдан Іванюк Координатор Форуму
Наші партнери
ГоловнаГоловнаГоловна